کبود » گالری عکس » همسر الهه احمدی + عکس نجمه خدمتی و مه لقا جام بزرگ بیوگرافی

همسر الهه احمدی + عکس نجمه خدمتی و مه لقا جام بزرگ بیوگرافی

همسر الهه احمدی + عکس نجمه خدمتی و مه لقا جام بزرگ بیوگرافی

الهه احمدی و همسرش و فرزند پسرش (2)

الهه احمدی و فرزندش

الهه احمدی و همسرش و فرزند پسرش (3) الهه احمدی و همسرش و فرزند پسرش (1) عکس و بیوگرافی مه لقا جام بزرگ (1)

مه لقا جام بزرگ

عکس و بیوگرافی مه لقا جام بزرگ (2) عکس و بیوگرافی مه لقا جام بزرگ (3) عکس و بیوگرافی نجمه خدمتی (2)

نجمه خدمتی

عکس و بیوگرافی نجمه خدمتی (1)

 

مه لقا جام بزرگ متولد ۱۳۷۰ در همدان ورزشکار رشته تیراندازی است

فرزند بزرگ خانواده و در حال حاضر دانشجوی رشته فیزیک دانشگاه بوعلی سینا می باشد، او سهمیه المپیک را در سن ۱۸ سالگی گرفت و اولین کسی بود که سهمیه تیراندازی را در ایران بدست آورده است

قبل از تیراندازی در رشته بسکتبال فعالیت میکرد : می گوید از اواخر ۸۵ شروع کردم اما به صورت تفریحی فقط در تابستان ۲ یا ۳ روز در هفته، نیم ساعت تیراندازی می‌ کردم، ولی چون تابستان‌ها برای کامل شدن تیم با تیم می‌ رفتم، دومین سالی که رفتم تیم ملی انتخاب شدم

آبان ۸۷ بود که اومدم اردوی جوانان با انتخاب آقای آجرلو از مسابقات استعدادیابی المپیاد ایرانیان که خودشان ترتیب داده بودند بعد هم سال ۸۸ وارد اردوی بزرگسالان شدم، با اینکه رده سنی‌ام هنوز جوانان بود، اما به تشخیص مربی بزرگسالان که آقای لاسلو بود وارد تیم بزرگسالان شدم که هرجا لازم می‌شد من آنجا تیر می‌زدم.

وی تنها ملی پوش با پوشش چادر در تیمهای ملی بانوان ایران است حجاب وی مورد تشویق رهبر ایران در سال ۹۱ قرار گرفت می گوید : من حجاب را کاملا از خانواده یاد گرفتم و شناختم اما هیچ وقت اجباری از سوی خانواده نبوده، بنده به عنوان یک مسلمانان حجاب رو صد در صد قبول دارم اگر چه دیگران نظری خلاف نظر بنده داشته باشند و بخواهند امر دیگری رو به بنده تحمیل کنند حجاب ایمان قلبی بنده است.

 

الهه احمدی (متولد ۱۰ خرداد ۱۳۶۱ در تهران) تیرانداز می‌باشد که در بازی‌های آسیایی گوانگ‌ژو از موفق ترین ورزشکاران کل کاروان اعزامی ایران بود که صاحب سه نشان نقره و برنز شد.

الهه احمدی ازدواج کرده و متاهل است ، حاصل این ازدواج یک فرزند پسر است.

الهه احمدی : من عاشق تیراندازی هستم و تا آخرین لحظه با تیراندزای خواهم بود. به غیر از اعتبار و شهرتی که به دست آوردم، در این ۱۳ سال با این ورزش خیلی به خدا نزدیک شدم و با تمام وجودم این موضوع را در زندگی احساس کردم. در کنار همه اینها تجربیات بسیاری به دست آوردم که در زندگی شخصی ام خیلی موثر بود. امسال در بازی های آسیایی موفق نبودم. همین موضوع باعث شد تا قدم های بلندتری برای کسب سهمیه المپیک بردارم، در کل شکست هایم بیشتر از پیروزی ها بود.

 

نجمه خدمتی (زاده ۲۰ خرداد ۱۳۷۵) ورزشکار ایرانی اهل شهر بیرجند و عضو تیم ملی تیراندازی است.

نجمه خدمتی با کسب نشان طلای تیراندازی تفنگ بادی ده متر بانوان در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ در اینچئون کره جنوبی نخستین طلاآور ایران در این بازی‌ها لقب گرفت. وی قبل از این هم در همین روز به همراه نرجس امام‌قلی‌نژاد و الهه احمدی موفق به کسب نشان نقره تیمی این مسابقات شده بود. همچنین نجمه خدمتی به عنوان رکورد دار فینالِ جهان در سال ۲۰۱۴ معرفی شد.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

یازده + پنج =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز