کبود » گالری عکس » بیوگرافی بهادر عبدی + فوت پدر و مادرش و جنجال عدد 4

بیوگرافی بهادر عبدی + فوت پدر و مادرش و جنجال عدد 4

بیوگرافی بهادر عبدی + فوت پدر و مادرش و جنجال عدد 4

بیوگرافی بهادر عبدی + فوت پدر و مادرش و جنجال عدد 4 بیوگرافی بهادر عبدی + فوت پدر و مادرش و جنجال عدد 4

بهادر عبدی ( متولد ۱۰ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران) فوتبالیست است و برای تیم های سرخپوشان دلوار افزار ، پرسپولیس ، شاهین بوشهر ، راه‌آهن و پيكان بازی کرده است.

 

فوت پدر و مادر بهادر عبدی

پدر و مادر بهادر عبدی قصد رفتن به شمال با اتوبوس را داشتند که تصادف دلخراش آن ها را به کام مرگ برد.

 

ساعت نحس

روز دوشنبه ساعت 4 صبح موبایل عبدی زنگ می‌خورد و او بر خلاف همیشه موبایل را روی سایلنت نگذاشته بود.شماره ناشناس بود و عبدی جواب نمی‌داد اما در نهایت بعد از چهارمین تماس، او تلفن را جواب می‌دهد و صدای آشنای برادرش را می‌شنود که با یک تلفن دیگر با او تماس گرفته بود. برادر عبدی می‌گوید که پدر و مادرش در شمال تصادف کرده‌اند و بهتر است خودش را به خانه برساند.

ساعت 5 صبح است که عبدی بعد از ترک خانه دوستش، به محله خودشان( مجیدیه) می رسد.مقابل درب منزل کمی شلوغ است و نگرانی در چهره عبدی موج می‌زند.او مقابل پارک بزرگی که در نزدیکی خانه‌شان قرار دارد چند ساعت قدم زد ولی اقوام و دوستان عبدی جرات نداشتند این خبر هولناک را به او بدهند.بهادر کمی خسته است و حدود یک ساعت می‌خوابد، بعد که بلند می‌شود ساعت نزدیک 8 صبح شده و جمعیت هم بیشتر شده است.عبدی به اطرافیانش می گوید:« اگر پدر و مادرم مُرده‌اند خواهش می کنم به من بگویید، چرا مرا اینطور نگاه می کنید؟»همین جمله کوتاه از بهادر کافی بود تا بغض همه ترکیده شود و بهادر از حال می رود.

 

کاش من زودتر می‌مُردم
بهادر حالا تمام هستی‌اش را از دست داده است. وضعیت روحی او دیروز به قدری خراب بود که چند بار به بهادر آمپول آرام بخش زدند تا بخوابد. دوستان بهادر هم به خانه او آمدند تا تسلیت بگویند.گریه‌های بهادر اما تمامی نداشت، او که به پهنای صورت اشک می‌ریخت به دوستانش می‌گفت:« من همیشه از خدا می‌خواستم زودتر از پدر و مادرم بمیرم اما خدا حرفم را گوش نکرد. این چه مصیبتی است که من باید تحمل کنم؟دیگر زندگی برای من هیچ لذتی ندارد، وقتی عزیزترین‌هایم رفتند انگار من هم مرده ام.حالا وقتی از تمرین می آیم چه کسی قرار است در را به رویم باز کند، چه کسی برای م غذا درست می‌کند، چه کسی قبل از رفتن به تمرین به من صبحانه می دهد؟»
ابراهیمی کریمی دوست صمیمی بهادر به همشهری می‌گوید:«من هنوز این اتفاق هولناک را باور نمی کنم و نمی دانم بهادر چه حالی دارد.فقط این را می‌دانم که غمگین‌تر از او در دنیا نیست.بهادر خیلی به پدر و مادرش وابسته بود.یادم می آید او قبل از بازی ها به مادرش زنگ می‌زد و می گفت دعا کن برنده شویم.مادر عبدی اما همیشه می‌گفت که انشالله مساوی کنید چون بازیکنان دیگر هم مادر دارند و مادرها نباید ناراحت شوند.»

 

ماجرای بهادر عبدی و عدد 4

بهادر عبدی که قبلا در پرسپولیس بازی میکرد و بعد به راه اهن منتقل شد ، در جریان بازی راه اهن و پرسپولیس به سمت هواداران پرسپولیس رفت و با انگشتانش عدد ۴ را به آنها نشان داد که همین موضوع با واکنش هواداران مواجه و باعث شد آنها علیه عبدی شعار بدهند.

 

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

17 + 5 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز