کبود » گالری عکس » بیوگرافی یعقوب کریمی و خانواده اش + عکس اینستاگرام

بیوگرافی یعقوب کریمی و خانواده اش + عکس اینستاگرام

بیوگرافی یعقوب کریمی و خانواده اش + عکس اینستاگرام

بیوگرافی یعقوب کریمی و خانواده اش + عکس اینستاگرام بیوگرافی یعقوب کریمی و خانواده اش + عکس اینستاگرام بیوگرافی یعقوب کریمی و خانواده اش + عکس اینستاگرام بیوگرافی یعقوب کریمی و خانواده اش + عکس اینستاگرام بیوگرافی یعقوب کریمی و خانواده اش + عکس اینستاگرام

یعقوب کریمی متولد ۹ شهریور سال ۷۰ است. در خلخال اردبیل به دنیا آمده است. تا ۴، ۵ سالگی در همین شهر زندگی می‌کردند و بعد به تهران آمده‌اند. او در یک خانواده پر جمعیت بزرگ شده است. ۷ برادر هستند و دو خواهر دارد تا جمعاً ۹ بچه باشند. او فرزند آخر خانواده کریمی است. در محله کیانشهر تهران بزرگ شده و تا دلتان بخواهد خواهر‌زاده، برادر‌زاده دارد تا هم دایی باشد و هم عمو. چند تا از خواهر‌زاده‌ها و برادر‌زاده‌هایش هم ازدواج کرده‌اند و البته که هوادار پر وپاقرص دایی یا عموی خود هستند.

 

کارنامه فوتبالی

فوتبال خود را از جوانان پاس و سپس استقلال تهران آغاز کرد. وی به مدت ۵ سال در تیمهای پایه استقلال بازی کرد و بازوبند کاپیتانی تیم امید استقلال را بر بازو بست و سپس به بزرگسالان استقلال پیوست. او در دو فصل حضور خود در استقلال فقط در چند دیدار به میدان رفت و سال بعد توسط پرویز مظلومی سرمربی وقت استقلال از لیست کنار گذاشته شد . یعقوب کریمی راهی نفت تهران شد و انجا چشمها را به خود خیره کرد . در دو فصل حضور در نفت تهران ۵۲ بار برای این تیم به میدان رفت و موفق شد ۱۱ گل به ثمر برساند .

دو فصل قبل یعقوب کریمی راهی سپاهان شد و یک فصل در سپاهان حضور داشت .در مقاطعی از فصل با سرمربی تیم سپاهان به مشکل خورد و سر لجبازی مسوولین سپاهان حضور در جام جهانی را از دست داد. وی سال گذشته به استقلال بازگشت و به جایگاه ثابتی در ترکیب استقلال دست یافت و امسال هم نقش عمده ای در موفقیت های استقلال داشته است. یعقوب کریمی در همه رده های تیم ملی حضور داشته و در تیم ملی بزرگسالان نیز ۱۲ بازی کرده است .

 

خانواده استقلالی

در بین برادرانش دو سه تا از آنها شدیداً فوتبالی بودند و فوتبال هم بازی می‌کردند، اما نتوانستند مثل یعقوب فوتبالیست حرفه‌ای شوند. یعقوب کریمی یک امتیاز بزرگی که دارد این است در بین این همه خواهر و بردار و خواهر‌زاده و برادر‌زاده هیچ کسی از میان آنها پرسپولیسی نیست و همه استقلالی هستند تا یعقوب هم به همین مسئله افتخار کند.

 

داداش علی

در بین برادرانش داداش علی بیشتر از همه حواسش به فوتبالیست شدن او بوده. از همان اول هر روزنامه‌ای که یک مطلب کوتاه از یعقوب می‌نوشته را جمع می‌کرده و کلی به برادر خود افتخار می‌کرده است. با این حال کریمی همه برادرانش را دوست دارد.

 

مردودی در اول دبیرستان

اینقدر شوق فوتبالیست شدن داشته که درس نمی‌خوانده است. اصلاً علاقه‌ای به درس خواندن نداشته و مدام در مدرسه فوتبال بازی می‌کرده است. او در اول دبیرستان هم مردود شده است. اگر قصه‌های مجید را یادتان باشد، مجید همیشه در نمره ورزش بالا‌ترین نمره را می‌گرفت، یعقوب استقلال هم همین‌طور بوده و می‌گوید معلم‌های ورزش خیلی خوبی مثل آقایان مکی و منتی داشته است.

 

یک خانه در جنت آباد

غیر از فوتبال شغل دیگری ندارد، اما پول قرارداد‌های قبلی‌اش را داده و یک خانه در جنت‌آباد تهران خریده است. وقتی هم که باشگاه مطالباتش را پرداخت کند حتماً یک فکر جدید برای استفاده درست از پول‌هایش دارد.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

پنج × پنج =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز