کبود » گالری عکس » جنجال سعید داخ و عکس همسرش و فرزندش + بیوگرافی

جنجال سعید داخ و عکس همسرش و فرزندش + بیوگرافی

جنجال سعید داخ و عکس همسرش و فرزندش + بیوگرافی

سعید داخسعید داخسعید داخ و مادرش

سعید داخ و مادرش

سعید داخ

سعید داخ متولد ۱۳۴۹ در تهران بازیگر است. وی از سال ۱۳۷۱ فعالیت حرفه‌ای تئاتر را آغاز کرد. سعید داخ جایزه‌ی ویژه‌ی کارگردانی برای نمایش «جشن بزرگ» و بهترین حرکات موزون برای «آی آدم‌ها» از جشنواره‌ی سبز و دریافت تقدیرنامه‌ی ویژه‌ی کارگردانی برای «کرانه‌ی دل» از جشنواره‌ی دفاع مقدس را در کارنامه دارد.

 

فیلم شناسی

هبوط

سینه سرخ

معبد جان

زمین کوچک فوتبال ما

دوران عاشقی

دولت مخفی

تنهایی لیلا

معمای شاه

 

سعید داخ و همسرش و فرزندش

جنجال عکس منتسب به همسر و فرزند سعید داخ

در فضای مجازی این عکس را به عنوان همسر و فرزند سعید داخ منتشر میکنند که صحت ندارد.

 

سعید داخ دکتر شریعتی معمای شاه

سعید داخ در نقش دکتر شریعتی سریال معمای شاه

سعید داخ که در سریال معمای شاه نقش دکتر شریعتی را بازی کرده است و میگوید : بازی در یک نقش معاصر دشوار است من برای بازی در نقش دکتر شریعتی تحقیقات زیادی کرده‌ام. با افراد زیادی مانند پسر، همسر و هم سلولی‌هایش صحبت کرده و توانسته‌ام در مورد شخصیت او اطلاعاتی که مدنظرم بود را بدست آورم. چرا که تا قبل از این اطلاعات چندانی راجع به ویژگی‌های شخصیت این نقش نداشتم. من شبیه‌ترین بازیگر به دکتر شریعتی هستم و خودم هم بسیار دوست داشتم در این نقش بازی کنم که این اتفاق افتاد. به هر شکل تلاش خود را کرده‌ام انشا‌الله کار قابل قبولی ارائه داده باشم و امیدوارم مردم آن را بپسندند.

 

حضور در شبکه های ماهواره ای

داخ در خصوص حضور در شبکه های ماهواره ای گفت: تا حالا هیچ پیشنهادی از سوی شبکه جم به من نشده و لزومی هم نمی بینیم که در این شبکه یا سایر شبکه ها حضور داشته باشم چون اصلاً نمی دانم در آن شبکه ها چه کاری انجام می دهند و چه می گذرد.

 

سهم بازیگران از فروش های میلیاردی

اگر فیلمی سود یا ضرر کند برای من بازیگر هیچ تفاوتی نخواهد داشت زیرا در قرارداد های ما سود اثر لحاظ نمی شود و مبلغ معینی ثبت می شود. اگر بابت فروش بالا و یا سینمای خانگی و تلویزیون به بازیگران مبلغ یا درصدی داده می شد هیچ کدام از این مشکلات برای بازیگران ایجاد نمی شد. در حال حاضر فیلم 100 میلیارد بفروشد یا 500 هزار تومان برای من بازیگر فرقی ندارد زیرا تمامی سود ضرر اثر بر عهده تهیه کننده فیلم است.

 

مد را با چشمان بسته نپذیریم

مهم است که مردم بدانند مد چه گزینه‌هایی را در بر می‌گیرد. گاهی اوقات کورکورانه مدی را می‌پذیریم که نشانه‌های فرهنگ بیگانه در آن دیده می‌شود، این نکته مهمی است که هر چیزی را به عنوان مد نپذیریم. باید براساس اصولی دست به انتخاب بزنیم که با اندیشه و سابقه فرهنگی و آداب اجتماعی مان تناسب داشته باشد. این موضوع به ویژه در مورد هنرمندان که در کانون توجه قرار گرفته‌اند اهمیت بسیار دارد. چراکه که کوچک‌ترین خطا از سوی آن‌ها با بازتابی وسیع در بدنه جامعه همراه خواهد بود.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

سه + پنج =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز