کبود » گالری عکس » رضا جاودانی و همسرش مهشید سالاری و پسرش شروین + بیوگرافی و عکس

رضا جاودانی و همسرش مهشید سالاری و پسرش شروین + بیوگرافی و عکس

رضا جاودانی و همسرش مهشید سالاری و پسرش شروین + بیوگرافی و عکس

رضا جاودانی اینستاگرام عکس بیوگرافی رضا جاودانی اینستاگرام عکس بیوگرافی رضا جاودانی و همسرش مهشید سالاری و پسرش شروین + بیوگرافی و عکس

رضا جاودانی و همسرش و فرزندش

عکس جدید رضا جاودانی و پسرش شروین

عکس جدید رضا جاودانی و پسرش شروین

رضا جاودانی اینستاگرام عکس بیوگرافی رضا جاودانی اینستاگرام عکس بیوگرافی

رضا جاودانی متولد 29 مهر 1348 در مشهد مقدس ، گزارشگر است. رضا جاودانی و همسرش مهشید سالاری در سال ۷۸ ازدواج کردند ، حاصل این ازدواج یک فرزند پسر به نام شروین است.

 

دوست داريم از رضا جاوداني بيشتر بدانيم
تك فرزند خانواده هستم و در خانواده اي كاملاً تلويزيوني رشد كرده ام. پدرم كه دار فاني را وداع گفته اند از تهيه كنندگان و مجري راديو بود و مادرم نيز بازنشسته واحد خبر سازمان هستند.

 

 

چطور شد كه از شبكه سه سر در آوريد؟
كارشناسي حقوق را در مشهد گرفتم و بعد از آن براي فوق ليسانس تهران قبول شدم و همزمان با آمدنم به تهران، همكاري ام را با شبكه سوم سيما آغاز كردم.

 

اجراي برنامه هاي ورزشي و بحث و تبادل نظر با كارشناسان خبره نيازمند اطلاعات بسيار قوي و دقيق است براي بالا بردن سطح آگاهي هاي خود چقدر مطالعه مي كنيد؟
در روز وقت بسيار زيادي را صرف مطالعه مي كنم و هميشه در جريان آخرين اخبار و اطلاعات به روز دنيا هستم. خواندن همه روزنامه هاي ورزشي و حتي سياسي تماشاي شبكه هاي مختلف ورزشي و… از برنامه هاي ثابت روزانه ام است. دريافت اخبار از طريق اينترنت به مدت حداقل ۲ـ۳ ساعت در روز نيز از ديگر برنامه هاي مطالعاتي من است. چون معتقدم مهمترين فاكتور براي يك مجري اطلاعات بسيار دقيق و به روز اوست.

 
يكي از ويژگي هايي كه به آن اشاره داشتيد جذابيت و نو بودن مجري و برنامه است. بعضي از مجريان براي اينكه به اين فاكتور دست يابند هر روز با چهره هاي جديد در صفحه جعبه جادويي حاضر مي شوند.
همانطور كه گفتم مجري گري و اجرا مقوله بسيار حساس و مهمي است كه به شدت زير ذره بين و در تير راس افكار عمومي قرار دارد. ما مردم باهوشي داريم و مردم خيلي خوب مي توانند نقد كنند. بعضاً مشاهده مي شود كه در بحث اجرا از هنرمندان و بازيگران نيز استفاده مي شود كه من خودم خيلي موافق اين امر نيستم. يك بازيگر شايد بتواند يك بازي خوب جلوي دوربين داشته باشد ولي مجري گري بازي نيست كه بخواهي اجراي يك برنامه را بازي كني.

مجري گري واقعيتي است كه بايد كاملاً واقعي به آن بپردازي. براي نو بودن بايد محتواي برنامه را نو و به روز كني تا برنامه سرپا باقي بماند و از شما به عنوان يك مجري موفق ياد كنند. بايد نياز مخاطب را به روز بشناسي و خوراك مناسب به او بدهي تا عطش بيننده نسبت به دانستن با ديدن شما فروكش كند.

 
معتقديد كه مجري خوب بايد قلم خوبي هم داشته باشد؟
مجري توانمند كسي است كه حتماً نويسنده قهاري باشد. هنر انتقال عقايد و مطالبي كه در ذهن شماست به روي صفحه كاغذ و جاري كردن آن در دفتر اين قدرت را به شما مي دهد كه در اجراي برنامه نيز حرف دل تان را به خوبي به مخاطب انتقال دهيد.

 
بزرگترين اشتباهي كه در اجراهايتان داشته ايد، چه بوده؟ تا به حال شده برنامه از دست تان در برود؟
يادم نمي آيد سوتي پر رنگي داده باشم، وقتي آدم از جريانات روز عقب باشد و بدون مطالعه جلوي دوربين برود، پشت سر هم اشتباه مي كند.

 
پرسپوليسي هستيد يا استقلالي؟
خيلي دلم مي خواهد روزي برسد كه بتوانم نظرم را در اين باره به صراحت بگويم و دلايلم را به خاطر طرفداري از تيم خاص را مطرح كنم. چون منِ مجري هم انسان هستم و علايق خاصي دارم ولي به دليل شرايط ويژه و حساسي كه داريم نمي توانم اين را بگويم. در واقع به دليل احترام به مخاطب و جلوگيري از پيش آمدن ذهنيت منفي هميشه مي گويم طرفدار تيم شهر خودم يعني ابومسلم مشهد هستم. البته در تيم هاي اروپايي عاشق ليورپول هستم و در تيم هاي ملي هم آلمان…

 
مجري گري شغل شماست؟
اين حرفه را فقط از روي عشق و علاقه دنبال مي كنم چون واقعاً درآمد خاصي ندارد. البته پيشنهادات زيادي هم براي اجراي برنامه خارج از سازمان دارم، ولي هيچ وقت نپذيرفته ام چون نمي خواهم تجارت كنم يا از اعتماد مردم سوءاستفاده كنم چون كوچكترين اشتباه در قبال اعتماد مردم يعني فنا شدن. براي همين است كه در كنار كنار اجرا وكالت هم مي كنم.

 
در كار وكالت بيشتر روي چه پرونده هايي كار مي كنيد؟
پرونده هاي حقوقي پيچيده كه نيازمند اطلاعات دقيق يك وكيل است را خيلي دوست دارم چون محك خوبي براي يك وكيل است تا عيار خود را به دست آورد، مثل راننده اي كه اگر در جاده چالوس رانندگي كند، مي فهمد چند مردِ حلاج است.

هر چند حقوق جزا و جرم شناسي خوانده ام ولي روحيه پيگيري پرونده هاي قتل و اين چنيني را ندارم. به قول معروف نه بلدم گوسفند سر ببرم نه دل دارم تا سر بريدنش را تماشا كنم. پرونده هاي خانوادگي را هم نمي پذيرم چون در هر صورت (برد يا باخت) منجر به از هم پاشيدن يك زندگي مي شود.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

نوزده − سیزده =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز