کبود » گالری عکس » عکس های قندیل بلوچ مدل پاکستانی + بیوگرافی قندیل بلوچ

عکس های قندیل بلوچ مدل پاکستانی + بیوگرافی قندیل بلوچ

عکس های قندیل بلوچ مدل پاکستانی + بیوگرافی قندیل بلوچ

عکس های قندیل بلوچ مدل پاکستانی (1) عکس های قندیل بلوچ مدل پاکستانی (4) عکس های قندیل بلوچ مدل پاکستانی (3) عکس های قندیل بلوچ مدل پاکستانی (2)

قندیل بلوچ متولد 1 مارس 1990 ، یک مدل و بازیگر پاکستانی بود.

قندیل بلوچ، مدل و چهره پرسر و صدای شبکه‌های اجتماعی در پاکستان به دلایل ناموسی توسط برادرش کشته شد. پلیس پاکستان اعلام کرده وی به دلیل نگرانی از کشته شدن توسط افراد افراطی نزد خانواده در ایالت پنجاب رفته بود. بسیاری خانم بلوچ را “کیم کارداشیان” پاکستان لقب داده‌اند.

 

والدین خانم بلوچ به روزنامه “اکسپرس تریبیون” گفته‌اند که وی جمعه شب خفه شده است. آنها گفته‌اند که برادرش“وسیم”  که ۳۰ سال دارد پس از یک مشاجره لفظی او را کشته است.

خانم بلوچ ۲۶ ساله، اخیرا با انتشار تعدادی از عکس‌های خود در شبکه‌های اجتماعی، به ویژه تصاویر ویدیویی از خود در کنار یک مفتی پاکستان ، جنجال‌برانگیز شده بود. والدین خانم بلوچ افزوده‌اند که جسد دخترشان صبح روز شنبه پیدا شده است.

 

اظهارات و نشر عکس و تصاویر آشکار از سوی خانم بلوچ بر روی شبکه‌های اجتماعی نام وی را در کشور بر سر زبانها انداخته بود. پس از آنکه خانم بلوچ اخیرا تصاویری از خود را با مفتی عبدالقوی ، مفتی معروف پاکستانی ، منتشر کرد. محافظه‌کاران پاکستانی به شدت از کار او انتقاد کردند. خانم بلوچ بیشتر اوقات خود را در کراچی می‌گذراند؛ اما پلیس می‌گوید که به دلایل امنیتی و پس از تهدیدهایی علیه او، خانم بلوچ به پنجاب رفته بود.

دولت به تقاضاهای حفاظت امنیتی خانم بلوج، ترتیب اثری نداده بود. به گفته این روزنامه، همین سه هفته پیش در این مورد از مقامات وزارت کشور و تعدای دیگری از مقامات ارشد کشور، تقاضاهای مشابهی شده بود. خانم بلوچ از جامعه مردسالارانه پاکستان به شدت انتقاد می‌کرد و در یک مصاحبه اخیر، خود را یکی از نمونه‌های قدرت زنان خوانده بود. بسیاری به ویژه جوانان از اظهارات خانم بلوج حمایت می‌کنند؛ اما در عین حال عده‌ای هم در شبکه‌های اجتماعی از چنین رفتاری شدیدا انتقاد کرده بودند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

2 × 3 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز