کبود » گالری عکس » جنجال های امید نوروزی کشتی گیر + عکس خانواده و بیوگرافی

جنجال های امید نوروزی کشتی گیر + عکس خانواده و بیوگرافی

جنجال های امید نوروزی کشتی گیر + عکس خانواده و بیوگرافی

امید نوروزی و همسرش خانواده اش

امید نوروزی و مادرش

عکس امید نوروزی کشتی گیر (1) عکس امید نوروزی کشتی گیر (2) عکس امید نوروزی کشتی گیر (3) عکس امید نوروزی کشتی گیر (4)

امید نوروزی (زاده ۱۰ اسفند ۱۳۶۴، شیراز)، کشتی‌گیر فرنگی‌ کار است. وی در مسابقات جهانی در وزن‌های ۶۰ و ۶۶ کیلوگرم برای تیم ملی کشتی فرنگی ایران به میدان رفته است.

 

امید نوروزی در ۱۰ اسفند ۱۳۶۴ در شهر شیراز به دنیا آمد و دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت از دانشگاه شیراز است.

 

حاشیه‌ ها

حمله به داور با چوب

وی در جریان انتخابی تیم ملی در سال ۹۴ به رای داور اعتراض نمود و نسبت به شکستن تبلیغات کنار زمین و حمله با چوب به داوران اقدام کرد. البته وی بعداً از کرده خود ابراز ندامت نمود. بر اساس رای کمیته انضباطی، نوروزی به پرداخت ۲۰ میلیون تومان جریمه و ۶ ماه آموزش کشتی فرنگی به کشتی گیران نوجوان و نونهال محکوم شد.

 

درگیری لفظی امید نوروزی با وزیر ورزش

گودرزی که در آستانه مسابقات جهانی کشتی در تمرین حاضر شده بود تا به ملی پوشان روحیه بدهد هیچ پاداش یا هدیه ای همراه خود نبرده بود تا با واکنش کشتی گیران روبرو شود! کشتی گیران به همین دلیل ناراحت شدند و از وضع مالی نامناسب خود گفتند و اینکه 15 ماه است حقوقی دریافت نکرده اند!

وزیر ورزش بعد از شنیدن این صحبتها گفت: “از کجا پول بدهم؟ از کجا بیاورم؟ خزانه خالی است. بروید ببنید هر چه بود برای شما!”

این صحبتهای وزیر، واکنش کشتی گیران را به همراه داشت.

امید نوروزی، قهرمان شیرازی المپیک به نمایندگی از کشتی گیران صحبتهای جالبی خطاب به وزیر ورزش انجام داد. نوروزی گفت: “نمی توانی کار کنی برای چه آمده ای؟ شما که می توانید ظرف یک ساعت، 30 میلیارد برای استقلال و پرسپولیس جور کنید چطور نمی توانید بدهی کشتی گیران را بدهید؟”

حمله کلامی امید نوروزی به وزیر ورزش با واکنش گودرزی روبرو شد. وزیر که حسابی عصبانی شده بود گفت: ” دوست ندارم کسی وظایفم را به من گوشزد کند. اصلا تو کی هستی که اینطور حرف می زنی؟”

سپس نوروزی جواب داد: “من امید نوروزی هستم، قهرمان المپیک. اینجا دانشگاه نیست، اینجا ورزش است. اگر نمی توانستید کار کنید چرا آمدید؟”

وزیر بعد از صحبتهای نوروزی با ناراحتی تمرین کشتی گیران را ترک کرد تا سری به وزنه بردارها بزند!

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

14 − 8 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز