کبود » گالری عکس » بیوگرافی مجید واشقانی + وضعیت ازدواج و همسرش + عکس اینستاگرام

بیوگرافی مجید واشقانی + وضعیت ازدواج و همسرش + عکس اینستاگرام

بیوگرافی مجید واشقانی + وضعیت ازدواج و همسرش + عکس اینستاگرام

عکس و بیوگرافی مجید واشقانی عکس و بیوگرافی مجید واشقانی عکس و بیوگرافی مجید واشقانی  عکس و بیوگرافی مجید واشقانی عکس و بیوگرافی مجید واشقانی عکس و بیوگرافی مجید واشقانی عکس و بیوگرافی مجید واشقانی

مجید واشقانی متولد 6 خرداد 1359 در تهران ، بازیگر است و دارای مدرک لیسانس مهندسی متالوژی میباشد. او علاوه بر بازیگری سابقه اجرا دو برنامه سیمای دانش و مهد نور را در کارنامه هنری خود دارد همچنین یک مستند با نام ملودی سرخ درباره فعالیت های موسیقی زیرزمینی تهیه کرده است.

 

وضعیت ازدواج و همسر

مجید واشقانی ازدواج نکرده و مجرد است، عکس هایی که به عنوان همسر وی معرفی میشوند صحت ندارد و شایعه است.

 

خانواده ات با حضورت در عرصه بازیگری مخالفتی نداشتند؟
بازیگری آرزوی من بود و برای آن خیلی وقت گذاشتم. اما پدر و مادرم وقتی می دیدند وقت و عمرم در حال گذر است، نگران و گاهی ناامید می شدند که البته در این زمینه به آنها حق می دهم. امروز تمام تلاشم این است که برای سرافرازی پدرم و دلخوشی مادرم کاری انجام دهم. تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم گوشه ای از زحمات آنها را جبران کنم و شک ندارم خدا مرا در این راه تنها نخواهد گذاشت. این داستان بین من و خدا خیلی جدی است و اگر یک خواسته از خدا داشته باشم، همین سرافرازی و دلخوشی پدر و مادرم است که امیدوارم به آن برسم.
پدر و مادرم، آن اوایل تصور و شناخت روشنی از بازیگری نداشتند. پدرم نظامی بود و دنیای بازیگری با دنیایی که پدرم در آن بود خیلی تفاوت داشت. با این تفاسیر او همیشه به خواسته های من و خواهرم احترام می گذاشت و ما را حمایت می کرد. زمانی که به کلاس بازیگری می رفتم، علی رغم هزینه بالایی که کلاس ها داشت، اما پدرم هزینه ها را تقبل می کرد. امروز اما آنها امیدوارتر شده اند و همیشه من را دعا می کنند و هنوز هم نگران هم هستند. من تا یک زمانی فکر می کردم هر چه دارم، به خاطر استعداد و توانایی های خودم است، اما از یک جایی به بعد، فهمیدم این طور نیست و با خودم گفتم، مجید یادت باشه، تو بدون خانواده ات هیچی نیستی!

 

در مصاحبه های مختلف روی خانواده دوستی تاکید کرده اید
ما خانواده پر جمعیتی نیستیم ولی همیشه در کنار هم بوده ایم و حس خوبی بین ما جریان داشته! با این تفاسیر به نظرت می شود این خانواده را دوست نداشت؟ این خانواده است که به من انرژی می دهد و دعاهایشان همیشه بدرقه راهم بوده است.

 

خانواده برای ازدواج به تو اصرار نمی کنند؟
خیلی زیاد. مخصوصاً مادرم! اما یک سری شرایط باید مهیا شود که هنوز نشده! خودم هم دوست دارم هر چه زودتر ازدواج کنم چون اصولاً عاشق خانواده هستم و می خواهم زودتر خانواده تشکیل دهم. امیدوارم این اتفاق به زودی بیفتد تا پدر و مادرم هم که نگران این موضوعند، خوشحال شوند.

 

حرفی مانده که برایمان بگویی؟
این مصاحبه به دلیل حضور خانواده ام گفتگوی خاصی است. حرف هایی که امروز گفتم را یادت باشد، من یک روز به تمام آرزوهایم می رسم. نمی دانم چه وقتی این اتفاق خواهد افتاد، اما شک ندارم که می رسم و تمام خوشحالی ام از این است که راه رسیدن به این آرزوها را پیدا کرده ام. تنها دلیلی که باعثامیدواری ام شده، عشق به خانواده ام است و شک ندارم خدا من را تنها نمی گذارد.
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

3 × یک =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز