کبود » گالری عکس » ماجرای صابر ابر و خواهرش و همسرش + عکس و بیوگرافی صابر ابر

ماجرای صابر ابر و خواهرش و همسرش + عکس و بیوگرافی صابر ابر

ماجرای صابر ابر و خواهرش و همسرش + عکس و بیوگرافی صابر ابر

صابر ابر عکس (1) صابر ابر عکس (2)

صابر ابر متولد ۱۸ خرداد ۱۳۶۳ در تهران، بازیگر است.

به قول معروف از هر انگشتش یک هنر میبارد، طراحی داخلی و نقاشی بخش عمده ای از فعالیت های او قبل از بازیگری بشمار می آمد، به همین خاطر با اندکی تاخیر توانست در رشته مدیریت فارغ التحصیل شود.

 

شروع فعالیت با کمک خواهر مرضیه برومند

دوره راهنمایی بود که یک اجرای مدرسه ای داشتم و خواهر خانم مرضیه برومند که رابط درس ریاضی ما بود، بعد از اجرا گفت که باید تو را به خواهرم معرفی کنم این طوری وصل شدم به دنیای حرفه ای. پیش خانم برومند رفتم و برای سریالی که سال ۷۹ ساخته شد به نام «داستان های نوروز»  آن سریال اولین تصویری است که از بازیگری تلویزیون دارم بعد تصمیمم را گرفتم که می خواهم این کار را به شکل حرفه ای دنبال کنم

 

شروع کردم به مشاوره و گپ زدن با آدم هایی مثل مصطفی احمدی، مرضیه برومند و خیلی های دیگر که در آن پروژه کنارم بودن بعد هم وصل شدم به موسسه کارنامه دوره سوم کارنامه بود و آقای پرویز پرستویی مدیر آموزش بودند

 

حبیب رضایی و مهتاب نصیرپور هم بودند و از دوره های پربار موسسه بود…

 

مجری گری

برنامه رنگین کمال اولین کار اجرایی اش بود سپس در مسابقه ۱۰۰ ثانیه هم تجربه حضور بعنوان مجری داشت، فعالیت او بیشتر در زمینه های کودک و نوجوان بود تا اینکه پایش به بازیگری باز شد.

 

وقتی صابر ابر معروف می شود

سال ۱۳۸۴ اولین کار سینمایی اش را با نام شاعر زبال ها شروع کرد، در سال ۸۶ بازی در فیلم دایره رنگی چهره اش شناخته شد، اما حضورش در فیلم جهانی درباره الی اصغر فرهادی باعث محبوبیتش شد.

 

ماجرای ازدواج ، همسر ، خواهر

صابر ابر و همسرش خواهرش عکس بیوگرافی

در طی این چند سال بارها در سایت های مختلف خبر ازدواج وی منتشر شده است ولی خبری از تایید یا رد این ادعا توسط صابر ابر که زیاد مایل به حرف زدن در مورد مسائل خصوصی اش نیست زده نشده است، به هر حال در عکس بالا صابر ابر در کنار خواهرش است نه همسرش.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

هجده − هفت =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز