کبود » گالری عکس » عکس اینستاگرام روشنک عجمیان و همسرش و دخترش اروشا + بیوگرافی

عکس اینستاگرام روشنک عجمیان و همسرش و دخترش اروشا + بیوگرافی

عکس اینستاگرام روشنک عجمیان و همسرش و دخترش اروشا + بیوگرافی

عکس اینستاگرام روشنک عجمیان و همسرش و دخترش اروشا + بیوگرافی

روشنک عجمیان و همسرش مهریار حمیدی و فرزندش اروشا

عکس اینستاگرام روشنک عجمیان و همسرش و دخترش اروشا + بیوگرافی

روشنک عجمیان متولد ۲۰ بهمن ۱۳۵۵ در تهران، بازیگر و مجری است

روشنک عجمیان علاوه بر بازیگری تئاتر و سینما تجربه اجرای برنامه‌ های تلویزیونی را نیز دارد تئاتر رو از ۲۲ سالگی شروع کرد سال ۸۱ با برنامه چشم‌ انداز اولین اجرای خود را به عنوان مجری تجربه کرد اولین تجربه حرفه‌ای او هم به سریال «گوهر کمال» عباس رنجبر در سال ۷۶ بر می‌ گردد.

همسر و فرزند روشنک عجمیان

مهریار حمیدی همسر روشنک عجمیان, مهندس صنایع می باشد و بیش از ۱۰ سال است که ازدواج کرده اند.

این زوج دارای یک فرزند دختر به نام آروشا می باشند.

مجری گری

عجمیان در زمینه مجری گری اجرای سه مسابقه پلکان (سال ۸۵)، همسران (سال ۸۸)، چهار در چهار (سال ۹۰)، و همچنین برنامه های چشم انداز و جام جم در جام در شبکه جام جم و برنامه فرصت برابر را در شبکه آموزش و برنامه ۱۰ شب در شبکه نسیم بر عهده داشته است

 

تحصیلات

خانوم عجمیان کارگردانی تئاتر را تا فوق‌ لیسانس خوانده است و اکنون نیز خود را برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری آماده می‌ کند شاید یکی از دلایلی که باعث شده در اجرای برنامه فرصت برابر راحت با مخاطب ارتباط برقرار کند همین مساله ادامه تحصیل اش باشد

 

زندگی در کانادا و ایران

مهریار حمیدی دانش‌ آموخته مهندسی صنایع است، می گوید می خواستیم به کانادا مهاجرت کنیم و روشنک اصلا نمی توانست بپذیرد از نظر منطقی حرف من درست بود اما می دیدم حق ندارم احساس او را نادیده بگیرم و حس او به منطق من ارجحیت داشت گویا در نهایت حمیدی و عجمیان برای اینکه به نظر یکدیگر احترام بگذارند تصمیم می گیرند بین ایران و کانادا در رفت و آمد باشند یعنی برخی فصول سال در کانادا زندگی کنند و برخی فصول در ایران .

 

طعم سفرهای مشترک با حضور بچه

عجمیان: شاید این نگاه کمی بی‌رحمانه باشد اما فکر می‌کردم نکند با بچه‌دار شدن، کار یا زندگی‌ام لطمه ببیند و محدود شود گرچه آدمی نیستم که از نظر ذهنی خودم را محدود کنم. در واقع با بچه‌دار شدن سختی کارم خیلی بیشتر شده اما در عوض چیزی را دارم که با دنیا عوضش نمی‌کنم. ضمن آنکه من همیشه سعی می‌کنم زندگی‌ام را بر هر مساله‌ای مقدم و ارجح نگه دارم.

حمیدی: ما هفت سال بعد از ازدواج بچه‌دار شدیم و این‌طور نبود که مثلا یک مدتی را مشخص کنیم و بگوییم بعد از این تاریخ بچه‌دار می‌شویم. در تمام این سال‌ها داشتیم با هم همفکری می‌کردیم که ببینیم آیا می‌توانیم یا نه. بخشی از آن هم برگشت به اینکه قبل از تولد آروشا، ما زوجی بودیم که به مسائل تفریحی مانند سفر خیلی اهمیت می‌دادیم؛ برای مثال تقریبا هر سه ماه یک بار مسافرت آنچنانی می‌رفتیم و به نوعی همه درآمدمان پای مسافرت می‌رفت. فکر می‌کردیم نکند ورود بچه دست و پای ما را در این مساله ببندد؛ کما اینکه این اتفاق هم افتاد اما تولد آروشا نقطه عطف زندگی ما بود.

 

ماجرای اسم آروشا

حمیدی: اسم آروشا نتیجه همفکری هر دو نفرمان است. راستش وقتی روشنک هنوز باردار بود، من با بچه صحبت می‌کردم؛ به‌طوری که هر بار او را با یک اسم صدا می‌کردیم. نخستین اسمی که انتخاب کرده بودیم پریچهر بود. هر دوی ما آن را به‌شدت دوست داشتیم اما اطرافیان توی ذوق مان زدند و گفتند قدیمی است.

عجمیان: از آن اسم‌هایی بود که من همیشه دلم می‌خواست روی بچه ام بگذارم و دوستش داشتیم. آن دوره که اسمش را ثبت کردیم در ایران هفت، هشت نفر این اسم را گذاشته بودند اما خب دیگر به اسم تقریبا متداولی بدل شده است.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

بیست − نه =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز