کبود » گالری عکس » مهسا امینی همسر فرهاد ظریف طلاق گرفت + عکس دخترش و بیوگرافی

مهسا امینی همسر فرهاد ظریف طلاق گرفت + عکس دخترش و بیوگرافی

مهسا امینی همسر فرهاد ظریف طلاق گرفت + عکس دخترش و بیوگرافی

فرهاد ظریف و دخترش ترمه فرزندش (1) مهسا امینی همسر فرهاد ظریف طلاق گرفت و بیوگرافی

فرهاد ظریف و همسر سابقش

فرهاد ظریف و دخترش ترمه فرزندش (3) فرهاد ظریف و دخترش ترمه فرزندش (2)

 

فرهاد ظریف (زاده ۱۲ اسفند ۱۳۶۱ در مشهد) با نام کامل فرهاد ظریف ورزنده آهنگرانی، بازیکن والیبال است.

لژیونر

او در بارهٔ این که علاقه‌ای به لژیونر شدن دارد یا نه می‌گوید: که در سال ۱۳۸۰ هنگامی که برای نوجوانان توپ می‌زد یکی از بزرگترین شانس‌های لژیونر شدن را از دست داد، یعنی رد کردن پیشنهاد تیم دینامو ی روسیه. البته بعد از آن هم یکی از تیم‌های لیگ هلند به وی پیشنهاد داده بود که به دلیل متأهل بودن و این که اجازهٔ همراهی همسرش را به وی نمی‌دادند این پیشنهاد را نیز رد کرده بود.

 

فرهاد ظریف از المپیک جا ماند

لیبروی تیم ملی والیبال گفت بزرگ ترین آرزوی وی حضور در المپیک بوده که این آرزو با نظر سرمربی آرژانتینی تیم ملی از وی گرفته شد.

بعد از انتخاب لیست تیم ملی والیبال ایران برای المپیک غیبت فرهاد ظریف بیشترین عکس العمل ها را به همراه داشت. مردی که 16 سال پیش کار خود را به عشق حضور در المپیک آغاز کرد اما در آخرین لحظه این رویا را از دست داد. ظریف لمس این رویا را از دست داد و پس از این اتفاق تلخ برای خودش و والیبال دوستان درباره حس و حال خود گفت:« بعد از خط خوردن از تیم ملی و نبودنم کنار دوستانم در خلوت خودم خیلی گریه کردم. خیلی سخت است، اما جلوی بچه ها خودم را کنترل کردم. آقای لوزانو و سیچلو را بغل کردم و از آنها تشکر کردم. برای همه نه تنها برای من این خداحافظی سخت بود. یک اتفاق ملی است و بحث شخصی نیست. شاید مهدی مرندی خیلی به نسبت من آماده تر باشد. متاسفانه مسابقات المپیک به نحوی است که چون تنها باید 12 نفر داخل دهکده باشند و مربی نمی تواند 2 لیبرو با خود همراه داشته باشد و مجبور است که یکی را انتخاب کند حتی در المپیک آسیایی هم همین شرایط حاکم است و سرمربی تیم ملی والیبال تنها یک لیبرو می تواند با خود ببرد. آدم دلش می گیرد، بغض همه جای آدم را می گیرد.»

 

جدایی از همسرش

او در سال هایی که پیراهن تیم ملی را بر تن داشت مشکلات ریز و درشتی را پشت سر گذاشت که این مشکلات به زندگی شخصی او هم ورود کرد. ظریف این طور تعریف می کند که « من از همسرم جدا شدم و همیشه سعی داشتم زندگی شخصی ام را از زندگی ورزشی ام جدا کنم؛ ثانیه به ثانیه در تیم ملی بودم و هرگز حتی ثانیه ای تاخیری در تمرینات نداشتم»

 

رابطه فرهاد ظریف با دخترش ترمه

ظریف مثل تمام پدرها رابطه فوق العاده نزدیک و صمیمی با دخترش دارد اما او از ذهنیات ترمه در مورد کار خود راضی نیست. او می گوید:« بعد از مسابقات جهانی به مشهد رفتم و دخترم ترمه را دیدم و لحظات خوبی در کنار هم داشتیم، خیلی حالم خوب بود. دخترم به من می گوید که دلم برایت تنگ می شود و من از شغل ات متنفرم و این خیلی من را اذیت می کند. این صحبت خیلی آدم را اذیت می کند و هیچ کاری اش نمی شود کرد. می گوید دوست داشتم راننده اتوبوس باشی چون صبح می روی و عصر به خانه برمی گردی…»

 

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

هفده − 7 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز