کبود » گالری عکس » حسین طیبی و برادرش حمید طیبی فوتسالیست

حسین طیبی و برادرش حمید طیبی فوتسالیست

حسین طیبی و برادرش حمید طیبی فوتسالیست

حسین طیبی و برادرش حمید طیبی فوتسالیست + بیوگرافی و عکس حسین طیبی و برادرش حمید طیبی فوتسالیست + بیوگرافی و عکس حسین طیبی و برادرش حمید طیبی فوتسالیست + بیوگرافی و عکس حسین طیبی و برادرش حمید طیبی فوتسالیست + بیوگرافی و عکس حسین طیبی و برادرش حمید طیبی فوتسالیست + بیوگرافی و عکس حسین طیبی و برادرش حمید طیبی فوتسالیست + بیوگرافی و عکس

حسین طیبی متولد ۱۳۶۸ در ایران شهر مشهد، برادر حمید طیبی فوتسالیست است.

 

با مصطفی طیبی نسبتی دارید؟

نه فقط فامیل‌هایمان شبیه به هم است. اما شما ما را برادر بدانید. چون هم اینکه با همدیگر هم‌محل بوده‌ایم و هم تمام دوران تحصیل در کنار هم بوده‌ایم.

 

چگونگی ورود به فوتسال

در این باره باید بگویم خدا من را به فوتسال آورد! هیچ علاقه‌ای به این رشته نداشتم و از آن متنفر بودم چون در یکی از تیم‌های استانی مشهد بازی می‌کردم و عاشق فوتبال بودم. یک روز برای بازی با تیم فوتسال جوانان علم و ادب به سالن فوتسال رفتیم. از شانس ما حسین شمس هم که سرمربی بزرگسالان علم و ادب بود به اشتباه دو ساعت زودتر به سالن آمده بود و بازی ما را دید. او بعد از بازی من را صدا زد. ابتدا پرسید من را می‌شناسی که من گفتم نه! سپس پرسید دوست داری فوتسال بازی کنی؟ من جوابی به او دادم که هر وقت یادم می‌افتد کلی می‌خندم. به شمس گفتم “فوتسال چیست؟! من فوتبال دوست دارم. آدم در فوتسال به جایی نمی‌رسد!” به هر حال من فقط 17 سال داشتم و فوتسال هم آن زمان رونق پیدا نکرده بود. شمس به من گفت اگر به فوتسال بیایی قطعا پیشرفت می‌کنی چون پتانسیل داری. سپس با برادرم صحبت کرد و من سه جلسه در تمرین تیم امید علم و ادب شرکت کردم. اما بعد از یک هفته به تمرین تیم بزرگسالان دعوت شدم. از آن موقع بود که به فوتسال کمی علاقه پیدا کردم. در ادامه نیز به تیم ملی جوانان، امید و سپس بزرگسالان هم رسیدم.

 

میتوانم جای فالکائو را بگیرم
به دعای پدر و مادر فوق‌العاده معتقدم و اعتقاد دارم اگر آنها دعایشان را همواره پشت سرم داشته باشند می‌توانم حتی روزی جای بزرگترین بازیکن جهان یا همان فالکائوی برزیلی را هم بگیرم. آدم باید هدف بالاتر را نشانه بگیرد تا به بالا برسد.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

سه × سه =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز