کبود » گالری عکس » چرا بازیگران زن ایرانی کشف حجاب می کنند

چرا بازیگران زن ایرانی کشف حجاب می کنند

چرا بازیگران زن ایرانی کشف حجاب می کنند

حسین نوش آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص کشف حجاب برخی از بازیگران زن ایرانی گفت: این گونه رفتارها که نشانه خلا شخصیت و کمبود عاطفی است در واقع انتشار عکس های بدون حجاب خودشان را در فضای مجازی برای مردم کار ضد فرهنگی و اخلاقی است و غیرقابل توجیه است. ما انتظار نداریم هنرمندانی که از کنار از همین مردم معروف شدند و جایگاهی پیدا می کنند حالا بخواهند به باورها و اعتقادات همین مردم بی توجه باشند.
وی ادامه داد: این رفتارها نشان کمبودها و خلا روحی عاطفی است و به نظر می رسد اگر این رفتار عامدانه و آگاهانه باشد طبق ضوابط و مقررات که ما اعلام کردیم این افراد دیگر نمی توانند به طور رسمی فعالیت کنند ما دیگر آنها را به عنوان هنرمند تلقی نمی کنیم.

 

عواملی که باعث میشود  برخى به سمت بدحجابى و بی حجابی تمایل پیدا کنند:

1- هواى نفس که پدیده اى خطرناک و لغزاننده است و در همه اعصار انسان هایى بر اثر گرفتار آمدن در دام آن، به سرپیچى از حقیقت و یا مبارزه با آن گراییده اند. همین مسأله بوده است که همواره تاریخ بشریت را سیاه کرده و بسیارى از انسان ها را رو در روى پیامبران و اولیاى الهى قرار داده است.

 

2- تهاجم سنگین فرهنگى غرب و همسویى بسیارى از غربزدگان در نوشته ها و هنرهاى خود با آنان و ترویج خزنده ماتریالیسم و سکولاریسم اخلاقى و کاهش دادن تعهدات دینى و روح تعبد و تسلیم در برابر احکام و هنجارهاى الهى و ….

 

گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی

صدف طاهریان

صدف طاهریان

رابعه اسکویی

رابعه اسکویی

چکامه چمن ماه

چکامه چمن ماه

مینا لاکانی

مینا لاکانی

ملیسا مهربان

ملیسا مهربان

سپیده ذاکری

سپیده ذاکری

بهناز سلیمانی

بهناز سلیمانی

پردیس افکاری

پردیس افکاری

بهارک صالح نیا

بهارک صالح نیا

ساناز زرین مهر

ساناز زرین مهر

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

3 × چهار =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز