کبود » گالری عکس » عکس علی انصاریان و عمویش شیخ حسین + عکس و بیوگرافی

عکس علی انصاریان و عمویش شیخ حسین + عکس و بیوگرافی

عکس علی انصاریان و عمویش شیخ حسین + عکس و بیوگرافی

علی انصاریان و مادرش خانواده اش

علی انصاریان و مادرش

علی انصاریان و برادرش محمد

علی انصاریان و برادرش محمد

عکس علی انصاریان و عمویش شیخ حسین انصاریان

علی انصاریان و عمویش شیخ حسین انصاریان

علی انصاریان و پدرش و مادرش

علی انصاریان (زادهٔ ۱۴ تیر ۱۳۵۶) بازیکن بازنشسته فوتبال ایرانی است.

وی سابقه بازی در فجرسپاسی٬پرسپولیس ، سایپا٬استقلال تهران، استیل‌آذین، استقلال اهواز، گسترش فولاد ، شهرداری تبریز و شاهین‌بوشهردر لیگ برتر ایران را دارد. انصاریان در زمان عضویت در باشگاه پرسپولیس تهران به شهرت رسید.

 

رفتن به استقلال بزرگترین اشتباه

انصاریان در دی ماه ۹۱ در برنامه زنده تلویزیونی «ویتامین ۳» در شبکه ۳ سیمای جمهوری اسلامی ایران به همراه مادرش حاضر شد. وی در بخشی از اظهاراتش انتقال به استقلال پس از سالها حضور در پرسپولیس را بزرگ‌ترین اشتباه زندگی خود عنوان و تأکید کرد شرایطی بوجود آمد که مجبور به این کار شد.

 

بازیگری

فیلم سینمایی

  • هدیه ۱۳۹۳
  • آخر خط ۱۳۹۴
  • شروع یک پایان ۱۳۹۴

مجموعه تلویزیونی

  • نقطه چین (یک قسمت)
  • زیر آسمان شهر (یک اپیزود)
  • چارخونه (یک اپیزود)
  • خانه اجاره‌ای (یک اپیزود)
  • کیمیا

 

خوانندگی

علی انصاریان قطعه‌اي به نام «شديد» را در فضاي اينترنت منتشر كرده كه در آن با مهدي كشوري همكاري داشته است. اين طور به نظر مي‌رسد كه در سال‌هاي اخير حضور در عرصه موسيقي براي بازيگران و فوتباليست‌ها جذابيت زيادي دارد.

بهرام رادان، محمدرضا هدايتي، مهران مديري، شهاب حسيني و حامد بهداد هنرمنداني هستند كه تاكنون در عرصه خوانندگي نيز قدم نهاده و محمدرضا فروتن نيز در حال تدارك اولين آلبوم موسيقي‌اش است.

 

ازدواج – همسر

علی انصاریان و همسرش

برخی از سایت ها این عکس را بعنوان همسر علی انصاریان معرفی میکنند که صحت ندارد و شایعه است. علی انصاریان ازدواج نکرده و مجرد است.

 

با شایعات در مورد ازدواج و طلاق چطور کنار می آیی؟

– به هر حال این شایعات جزیی از حرفه بازیگری هستند که نمی توان از آنها چشمپوشی کرد. من هم با این موضوع کنار آمده ام.

 

شیخ حسین انصاریان با شما نسبتی دارند؟
بله، عمویم هستند. من از 13، 14 سالگی کار کردم. دستفروش بودم، شانسی آوردم فروختم. کلا بچه‌های آن محل دوست داشتند کار کنند که به پدر و مادر فشاری نیاید. من خیلی کار کردم.

تک پسری؟
نه، برادر بزرگ‌تر دارم اما فوق‌العاده آرام است. ما با هم رفتیم تبریز و برگشتیم کلا 10 جمله با هم حرف نزدیم. محمد خیلی آرام است. برعکس من که همیشه دعوا داشتم. من زمانی که دبیرستان بودم 4 بار مدرسه عوض کردم. آن زمان تیم جوانان هم بودم اما بیرونم می‌کردند چون برایشان مهم نبود چه کسی هستم. مهم این بود که امنیت مدرسه‌شان تامین شود.

 

کلا خیلی دوست داشتی در توجهات باشی
خیلی. جالب است اگر اوت بلند می‌انداختم حواسم بود دوربین دارد چه کار می‌کند. من تا وقتی که قرمزی بالای دوربین را نمی‌دیدم اوت نمی‌انداختم. من حتی دوربین طبقه 2 را می‌دیدم. قرمزی دوربین معلوم بود و اینکه دوربین‌ها پاس می‌دهند به همدیگر کاملا مشخص است. کارگردان تلویزیونی این کار را انجام می‌دهد. هوش این را داشتم. من در مدرسه نه تئاتر بازی کردم و نه چیزی. فقط فوتبال بازی می‌کردم.

 

یعنی حتی در برنامه‌های فرهنگی مدرسه هم نبودی؟
یک دفعه گروه سرود بودم برای دهه فجر. رفتم سر صف که بگویم گروه سرود مدرسه تقدیم می‌کند که بعد گروه شروع کند به سرود خواندن. آن هم پشت بلندگو. من آمدم این را بگویم، یکدفعه خندیدم که همه افتادند روی زمین از خنده. کلاس چهارم دبستان بودم. وقتی بچه‌ها را دیدم خنده‌ام گرفت و دیگر نتوانستم کاری کنم.

پس چطور اینقدر راحت جلوی دوربین بازی می‌کنی؟
خیلی‌ها می‌گویند خیلی راحت بازی می‌کنی و جوابم هم همیشه این است: من جلوی صد هزار نفر بازی کردم. 60 میلیون هم از تلویزیون دیدند. پس بازی جلوی دوربین خیلی سخت نیست. کلا فوتبال و سینما خیلی شبیه هم هستند. در سینما کارگردان داری، در فوتبال سرمربی. البته درصد زنده بودن آن متفاوت است. شاید همین بحث زنده بودن است که من تئاتر را بیشتر دوست دارم. چون زنده است. البته باز هم فوتبال زنده‌تر است. برای فوتبال صد هزار نفر می‌آمدند ورزشگاه اما برای تئاتر آخرش 2 هزار نفر می‌آیند. در حالی که ما فقط در تمرین 3 هزار تماشاگر داشتیم. من بین 60 میلیون نفر، جزو 25 بازیکن تیم ملی ایران بودم پس با خیلی‌ها فرق داشتم. خیلی خوب می‌توانستم نگاه کنم، خیلی خوب می‌توانستم بازی کنم. برای همین توانستم 10 سال در پرسپولیس بازی کنم اما یک جایی است که همان نقطه شروع است. اگر آن را بگیری رفتی اما اگر نگیری هیچ. شاید خیلی‌ها بهتر از من بودند اما من توانستم از آن اتفاق استفاده کنم.

 

در بین فوتبالیست‌هایی که رفتند در کار سینما معروف‌ترینش اریک کانتونا است. احتمالا خیلی او را دوست داری و می‌خواهی مثل کانتونا شوی …
یک عکس دارم از کانتونا با کلاه که هر کس می‌بیند فکر می‌کند من هستم. روز اولی هم که برای خودم فرستاده شد فکر کردم خودم هستم و داشتم فکر می‌کردم این فیلم را کی بازی کردم. برای مادرم هم عکس را فرستادم بهم گفت این کدام فیلمت است؟ گفتم من نیستم، یکی دیگر است. گفت خودت هستی. قسم خوردم که من نیستم. این آدم جدا از سینما، کلا دوست‌داشتنی است.

 

یاغی 
حالا یاغی. من از این لفظ یاغی اصلا بدم نمی‌آید. شاید برای بعضی‌ها جالب نباشد اما من حساسیتی به آن ندارم. در محله ما هم هر کس یک لقبی داشت. به من می‌گفتند علی TNT. یعنی هر جا می‌رفتم امکان نداشت دعوا نشود. دیدید مثلا می‌گویند فلانی دینامیت است هر جا می‌رود شر به پا می‌شود. من از آنهایی بودم که در محله و مدرسه و هر جا می‌رفتم حتی برای فوتبال، امکان نداشت دعوا نشود ولی الان که این اتفاقات افتاده خیلی درگیر این مسائل و فوتبال نمی‌شوم. این مساله را انگار خیلی‌ها باور ندارند چون خیلی از دوستان لطف دارند و هنوز برای کارشناسی فوتبال به من زنگ می‌زنند اما واقعا فرصت نمی‌کنم بازی‌ها را ببینم. الان واقعا نمی‌دانم شرایط تیم‌ها به چه صورت است. به خاطر همین هم می‌گویم چیزی که نمی‌دانم درباره‌اش حرف نمی‌زنم.

 

اهل کتاب خواندن هم هستی؟
بله، من کتاب‌های تاریخی خیلی دوست دارم. چندان اهل خواندن رمان و کتاب‌های فلسفی نیستم اما تا الان شاید 90 درصد کتاب‌های تاریخی را خواندم. تاریخ را خیلی دوست دارم. آخرین کتابی هم که خواندم نادر شاه افشار است. شخصیت او را دوست دارم یا کتاب خداوند الموت. دبیرستان که بودم کیمیا را خواندم و سینوهه. دوست دارم بدانم چه چیزهایی در تاریخ گذشته. البته تاریخی که تحریف نشده باشد. بعضی وقت‌ها در کتاب‌ها و حتی فیلم‌ها تاریخ تحریف شده. نباید این اتفاق بیفتد.
 

 

تا حالا شده فیلمی به شما پیشنهاد شده باشد که بازی نکنی؟
تا حالا 4، 5 فیلم به من گفتند که رد کردم. طنز بوده و منم گفتم من آدم طنازی نیستم که بخواهم طنز بازی کنم. به صورتم هم نمی‌خورد.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

16 − سه =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز