کبود » پزشکی و سلامت » 20 نشانه بارداری پسر

20 نشانه بارداری پسر

20 نشانه بارداری پسر 

شکم رو به پایین

موقعیت شکم مادر در طی دوران باداری، یکی از علائم معمولی است که نشان می دهد جنسیت جنین او، پسر خواهد بود و یا دختر. بنابراین، به عنوان یک مادر باردار به خاطر داشته باشید که اگر شکم شما رو به پایین باشد، به وضوح نشان می دهد که شما در حال حمل یک جنین پسر در رحم خود هستید.

 

رنگ ادرار مادر

رنگ ادرار در دوران حاملگی تغییر میکند و رنگی شدن ادرار به شما می گوید که شما پسردار میشوید. مطالعات نشان میدهد که ادرار تیره نشاندهنده پسردار شدن و ادرار روشن نشانه دختردار شدن شما است.

 

رنگ نوک سینه

در طول بارداری شکل و رنگ نوک سینه تغییر میکند اما اگر رنگ نوک سینه سمت چپ تیره تر از سمت راست باشد شما دارای جنین پسر خواهید بود.

 

چگونه میخوابید
شايد پيش از اين چندان به حالت خواب‌تان توجه نكرده باشيد اما براي تشخيص جنسيت جنين‌تان، امشب كه به تختخواب‌تان مي‌رويد، جهتي كه در آن به خواب مي‌رويد را مورد توجه قرار دهيد. مادربزرگ‌ها مي‌گويند اگر به سمت چپ بخوابيد، پسر در شكم داريد .

 

بلند شدن از خواب

اگر مادر در طول خواب شبانه چند مرتبه بلند شود و بنشیند و تنها یک دست را به عقب بگذارد احتمال پسر دار شدن بالا است.

 

آکنه در بارداری

در دوران حاملگی به دلیل تغییرات هورمونی و عدم تعادل شما دچار تغییرات پوستی میشوید که اگر جنین شما پسر باشد، با احتمال بیشتری صورت شما شروع به جوش و آکنه زدن میکند.

 

خارش دست
خشكي دست از علائم شايع بارداري است اما زنان قديمي مي‌گويند اين نشانه سراغ هر كسي نمي‌رود. آنها بر اين باورند كه خشك شدن پوست دست، نشانه پسردار شدن است .

 

بزرگی سینه سمت راست

به عنوان یک زن حامله به خاطر داشته باشید که در دوران بارداری هر مادری، سینه های او بزرگ تر از حد طبیعی خود شده و تمایل بیشتری به تامین شیر مادر برای پرورش نوزاد بعد از زایمان، از خود نشان می دهند. در بسیاری از زنان حامله، پستان سمت چپ، همیشه کمی بزرگ تر از سینه دیگر آن ها به نظر می رسد. با توجه به این مطلب، هنگامی که مادر باردار، جنین پسری را در رحم خود داشته باشد، پستان سمت راست او بزرگ تر از سینه سمت چپش خواهد بود.

 

 رنگ ترشحات

اگر در دوران بارداری ترشحات کم سفید رنگ مایع شکل داشتید؛ جنین شما پسر خواهد بود

 

دست و پا چلفتي شده‌ايد
پسردار شدن مي‌تواند نظر خيلي‌ها را در مورد شما تغيير دهد. مادراني كه جنين پسر در شكم دارند، از نظر زنان قديمي دست و پا چلفتي مي‌شوند و مدام سكندري مي‌خورند .

 

ضربان قلب

احتمالا ضربان قلب جنین توسط پزشک اندازه گیری میشود. اگر این ضربان زیر 140 بار در دقیقه باشد.جنین شما پسر خواهد بود.

 

با نمك شده اید
نمي‌توانيد جلوي خودتان را بگيريد و سراغ چيپس، پفك و لواشك نرويد؟ مادربزرگ‌ها مي‌گويند اين شما نيستيد كه دوست داريد به هر خوراكي شوري حمله كنيد بلكه فرزند پسري كه قرار است به دنيا بياوريد بيش از اندازه نمك‌دوست است.

 

شخصیت مادر

تحقیقات نشان میدهد مادرانی که روحیه مردانه دارند، ترشح تستوسترون در این افراد بالا است و این مادران بیشتر دارای جنین پسر میشوند.

 

تغییر در موی پاها

اگر شما احساس کردید که رشد موهای پاها افزایش یافته است شما دارای جنین پسر هستید.

 

غذاهای ترش و شور

جالب است بدانید هنگامی که مادر بارداری نوزاد پسری را در رحم خود پرورش دهد، اشتیاق زیادی در خوردن مواد غذایی ترش و یا غذاهای شور خواهد داشت.نکات جالبی درباره ویار بارداری در حقیقت هایی در مورد ویار بارداری بخوانید.

 

تغییرات در مو 

داشتن جنین پسر موی شما را براق تر و پر پشت تر خواهد کرد.

 

تغییر در وزن

اگر شما دارای جنین پسر باشید. احتمالا وزن گیری زیادی در دوران حاملگی خواهد داشت. در مادرانی که جنین پسر دارند معمولا چربی در ناحیه معده تجمع میکند و در مادرانی که جنین دختر دارند معمولا این چربی در ناحیه صورت خواهد بود.

 

سوزش سر دل

قدیمیا معتقد بودن مادرانی که سوزش سر دل شدید دارند دارای یک پسر پر مو خواهند شد.

نداشتن تهوع صبحگاهی

اگر شما علایم حالت تهوع و بیماری صبحگاهی را ندارید، این بدان معنی است که جنین شما احتمالا پسر خواهد بود.

 

لاغری صورت

 زمانیکه صورت شما لاغرتر و کشیده میشود، نشاندهنده پسر بودن جنین است.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

هجده − یک =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز